1 / 2

Thelbësore për shëndetin tuaj

Eksploroni kategoritë tona të produkteve

Pajisjet e terapisë së frymëmarrjes
Eksploroj
Shëndeti i grave
Eksploroj
BPA-Free Milk Extractor and Collector , Silent Comfort Electric Breast Pump - High-Quality Medical Supplies at Low Prices
Maskë
Eksploroj
Produkte dentare
Eksploroj
4pcs PU Leather Elastic Waterproof Protective Covers for Dental Seats - Ideal for Dentist Equipment and Dentistry Lab
Produkte për fëmijë
Eksploroj
Ensure safe and effective baby nasal hygiene with the BORNOVA Nasal Irrigation Syringe, providing gentle and efficient nasal care.
Oximetra
Eksploroj
Measures SPO2 and PR - Oxygen Meter, Finger Pulse Oximeter, Blood Oxygen Saturation Monitor
Termometra
Eksploroj
Fast Fever Clinical Digital Thermometer for Baby Monitoring - Contact and Corporal Temperature Measurement at Home
Monitorues të PB
Eksploroj
Bluetooth Arm Automatic Sphygmomanometer: USB Intelligent Sphygmomanometer with Large LCD Screen for Accurate Blood Pressure Monitoring
Veshje mjekësore
Eksploroj
The BORNOVA Disposable Medical Smock is available in two weight options, 25 gsm and 35 gsm, to meet your specific protection needs.
Higjien
Eksploroj
Bidet Toilet Seat Attachment with Brass Inlet, Adjustable Water Pressure - Bathroom Hygienic Shower
Furnizimet e Ndihmës së Parë
Eksploroj
Instrumente kirurgjikale
Eksploroj
Stainless Steel, Sterile Skin Stitching Machine with Nails and Nail Puller
Veshje mjekësore
Eksploroj
50/100/200pcs with Lancets for Diabetic Blood Sugar Detection - Compatible with Glucometer
Ilaç tradicional
Eksploroj
Vacuum Suction Cups for Massage, Physiotherapy, Chinese Medicine, and Anti-Cellulite Body Massager
Produkte terapie
Eksploroj
Trajnim mjekësor
Eksploroj
Surgical Training Tool Set with Skin Pad Model, Educational Teaching Equipment

Koleksion

Përjetoni kujdes të vërtetë të sigurt me produktet tona!

€62,45 EUR €55,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar oh1 n ohr
Në magazinë
€28,03 EUR €24,99 EUR Shkallët dixhitale të banjës Beurer 756.30 argjend 180 kg
1 në magazinë
€148,27 EUR €140,99 EUR Peshoret e banjës dixhitale Beurer Silver Stainless Steel 180 kg
5 në magazinë
€63,44 EUR €56,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar h9 h9
4 në magazinë
€95,62 EUR €78,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar h10 n hr
4 në magazinë
€95,62 EUR €78,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar h10 n hr
Në magazinë
€96,00 EUR €82,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar h10 n hr
4 në magazinë
€443,68 EUR €385,99 EUR Shkallët dixhitale të banjës Beurer BF1000 Metal i zi
1 në magazinë
€24,90 EUR €16,99 EUR Pulsometri Bluetooth Sport Timex T5D541Me (B rinovuar B)
1 në magazinë
€96,00 EUR €82,99 EUR Sport Bluetooth pulsometër polar
6 në magazinë
€54,00 EUR €47,99 EUR Shkalla dixhitale Bluetooth Beurer BF600 Stili Anthracite 180 kg
3 në magazinë
€50,40 EUR €43,99 EUR Monitor i presionit të gjakut të dorës Beurer BC44 (4 copë)
Në magazinë
€28,93 EUR €24,99 EUR Peshore dixhitale banjo omron 29 x 27 x 2,2 cm xhami e zezë
Në magazinë
€20,81 EUR Jastëk i ngrohjes menstruale
Në magazinë
€31,23 EUR €27,55 EUR Pompë manuale e gjirit
Në magazinë
€20,54 EUR NCVI - çanta për ruajtjen e gjirit
Në magazinë
€46,88 EUR Pompë elektrike pa duar e gjirit
Në magazinë
€21,86 EUR €17,86 EUR Tavolina e përgatitjes së alkoolit
€26,82 EUR €26,75 EUR Batanije zjarri (1m/1.2m/1.5m)
7 në magazinë
€29,73 EUR Sanke - Veshja e djegies së shpëtimit
Në magazinë
€41,48 EUR Kompleti i Ndihmës së Parë - Mjekësore
Në magazinë
€18,49 EUR Bindja elastike të pambukut PBT (12-24pcs)
Në magazinë

€143,99 EUR €47,99 EUR 2-në-1 Shiatsu Heat Massager Futsa Innovagoods
5 në magazinë
€67,20 EUR €58,99 EUR Massager Handheld Electric Beurer Mg79 E zezë
Në magazinë
€67,81 EUR €56,99 EUR Jastëku i Qafës Beurer 644.04 Massager 12 W Grey
4 në magazinë
€19,91 EUR €17,99 EUR Massager Beurer MG16 (4 copë) e kuqe
10 në magazinë
€42,00 EUR €36,99 EUR Massager Beurer MG40 White 12 W
4 në magazinë
€121,20 EUR €104,99 EUR BEURER MASSAGER ELEKTRIK
3 në magazinë
€97,36 EUR €81,99 EUR Jastëk beurer 644.13
€114,00 EUR €91,99 EUR Massager i këmbës Beurer 649.31
4 në magazinë
€29,99 EUR €12,99 EUR Masazh Mustage Roller Rollelax Innovagoods
Në magazinë
€107,99 EUR €30,99 EUR Massager Muscle Hot dhe Ftohtë Massager Gun Hokgun Innovagoods
Në magazinë
€50,40 EUR €43,99 EUR Massager Elektrik Anti-Cellulite Beurer CM50 White/Grey
1 në magazinë
€138,00 EUR €105,99 EUR Masazhi termik i Masazhit Shiatsu BEURUER MG206
4 në magazinë
€95,99 EUR €27,99 EUR Mini Relaksimi dhe Rimëkëmbja e Muskujve Relmux Innovagoods
Në magazinë
€28,46 EUR €23,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të doreve Thomson
Në magazinë
€27,28 EUR €24,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të dorës Haeger tm-wri.004a
Në magazinë
€28,70 EUR €24,99 EUR Byzylyk omron presioni i gjakut monitoron të vegjël 17-22 cm
Në magazinë
€26,88 EUR €23,99 EUR Byzylyk omron presioni i gjakut monitor i mesëm 22-32 cm
Në magazinë
€50,40 EUR €43,99 EUR Monitor i presionit të gjakut të dorës Beurer BC44 (4 copë)
Në magazinë
€77,30 EUR €69,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut pranga dore omron hem-6181-e
Në magazinë
€102,70 EUR €69,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut Cuff Cuff Longfit Care (2 njësi)
Në magazinë
€100,33 EUR €86,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të krahut OMRON HEM-7155T-EBK
1 në magazinë
€30,48 EUR €25,99 EUR Monitoroni presionin e gjakut të krahut omron
3 në magazinë
€32,02 EUR €27,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të krahut LAICA BM1006
6 në magazinë
€33,72 EUR €28,99 EUR Monitoroni presionin e gjakut të krahut Haeger
Në magazinë
€82,73 EUR €74,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të krahut Beurer BM-55
2 në magazinë
€49,38 EUR €43,99 EUR Monitorimi i presionit të gjakut të krahut Beurer
2 në magazinë
€39,99 EUR €32,99 EUR Bornova - Nebulizer i Portable Rrjeti
Në magazinë
€39,99 EUR €34,99 EUR BORNOVA - Nebulizer i lëvizshëm i rrjetës BRN-LTN100
Në magazinë
€24,36 EUR Mjekësi Mjekësore Mjekësore Mjekësore
Në magazinë
€31,00 EUR Kiuzou - Nebulizator i Portable Auto -Clean
Në magazinë
€1.056,92 EUR €1.049,57 EUR VARON NT-02 Koncentrator portativ i oksigjenit
Në magazinë
€29,02 EUR Yongrow - Nebulizator i Rrjetit të Heshtur
Në magazinë
€18,19 EUR €14,51 EUR Filtrat e vendosur të inhalatorit
Në magazinë
€19,02 EUR €15,02 EUR Pjesët e vendosura të inhalatorit mjekësor
Në magazinë

VJEN SË SHPEJTI !

Prezantimi i produkteve tona më të reja shëndetësore për mirëqenien e zgjeruar!

BORNOVA - Sterile Saline Solution 0.9% NaCl for Nasal Irrigation , Wound Care, Eye wash , Ear wash
Bornova Sterile Fiziologjike Serum Serum Izotonik Zgjidhje e Kripur Parandalimi i Foshnjës së Foshnjës së Foshnjës së Foshnjës Pastrimi i Fëmijëve Foshnja Foshnja (Gjithsej: 120 Unidoza X 5 ml)
Monitorimi elektronik i presionit elektronik të presionit elektronik të tipit të krahut me matje të saktë, shfaqje data dhe kohë, standardet e OBSH-së, dhe kontrollimi i aritmisë
Gjenerata e Re Meshkulizuesi i Rrjetit të Portableve
Monitorimi i Presionit Dixhital të LED të Avancuar të LED -it me ekran të madh, memorie të dyfishtë të përdoruesit, transmetimin e zërit dhe zbulimin e aritmisë

B2B Produkte (OEM)

Produkte të disponueshme për para-porosi tani!

Pajisjet e Laboratorit Bornova
Eksploroj
BORNOVA LAB EQUIPMENTS
Kujdes plage
Eksploroj
WOUND CARE
Tuba për mbledhjen e gjakut
Eksploroj
Mbrojtja dhe jo e endur
Eksploroj
PROTECTION & NON-WOVEN
Shiringë dhe gjilpëra
Eksploroj
OEM SYRINGES
Qepje
Eksploroj
Teste të shpejta
Eksploroj
Maskë
Eksploroj
OEM MASKS
Kutitë e Ndihmës së Parë
Eksploroj
Diagnostikim
Eksploroj
Arm Cuff Tonometer, Digital Sphygmomanometer - Electronic Medical BP Monitor with CE FDA
Furçë dentare
Eksploroj
Doreza
Eksploroj

Bornova: Porta juaj për zgjidhje të përparuara mjekësore

Bornova furnizon pajisje mjekësore me cilësi të lartë, duke siguruar që ofruesit e kujdesit shëndetësor kanë qasje në teknologjinë më të fundit për të rritur kujdesin e pacientit. Na besoni për zgjidhje inovative dhe shërbim të jashtëzakonshëm.

Rreth Bornova
FAST SHIPPING
FAST SHIPPING

Fast Shipping On All Orders

OUR SUPPORT
OUR SUPPORT

Contact Us 24 Hours A Day

PREMIUM QUALITY
PREMIUM QUALITY

We Provide High-quality Product

PAYMENT SECURITY
PAYMENT SECURITY

100 % Secure Payment